För mer information om att bli Timehandlare

Kontakta utesälj i ditt område:

Västra Norrland Björn Lindström 073 - 626 80 11 bjorn.lindstrom@menigo.se
Östra Norrland Michael Norberg 076 - 769 88 44

michael.norberg@menigo.se

Värmland/Närke/Dalsland/Bohuslän Jonas Lernebrant 073 - 962 02 14 jonas.lernebrant@menigo.se
Sörmland/Uppland/Gävleborg/Dalarna      Ulf Jillerholm 070 - 633 42 24 ulf.jillerholm@menigo.se
Stor Stockholm/Gotland Pernilla Lagergren 070 - 470 02 66 pernilla.lagergren@menigo.se
Bohuslän/Västergötland Rikard Johnsson 070 - 995 20 36 rikard.johnsson@menigo.se 
Östergötland/Småland/Blekinge Micaela Cardenas 070-797 75 22

micaela.cardenas@menigo.se

Skåne Anna Stålros 070 - 787 59 37 Anna.Stalros@menigo.se
  Tommie Jensen 070 - 518 71 15 Tommie.Jensen@menigo.se 
Utesäljchef Christoffer Granberg  08-722 12 79 christoffer.granberg@menigo.se

 

Maila till Time: time@menigo.com

Menigos växel: 08 - 722 14 00

Klicka här för att läsa mer om Menigo