För mer information om att bli Timehandlare

Kontakta utesälj i ditt område:

Västra Norrland Björn Lindström 073 - 626 80 11 bjorn.lindstrom@menigo.se
Östra Norrland Michael Norberg 076 - 769 88 44

michael.norberg@menigo.se

Värmland/Närke/Dalsland/Dalarna   Jonas Lernebrant 073 - 962 02 14 mailto:jimmy.muller@menigo.se
Stockholm Norra/Mälardalen Jimmy Müller 070 - 633 42 24

jimmy.muller@menigo.se

Stockholm Södra/Gotland Pernilla Lagergren 070 - 470 02 66 pernilla.lagergren@menigo.se
Bohuslän/Västergötland Rikard Johnsson 070 - 995 20 36 rikard.johnsson@menigo.se 
Östergötland/Småland/Sörmland Micaela Cardenas 070-797 75 22

micaela.cardenas@menigo.se

Skåne/Blekinge Anna Stålros 070 - 787 59 37 Anna.Stalros@menigo.se
Skåne Tommie Jensen 070 - 518 71 15 Tommie.Jensen@menigo.se 
Utesäljchef Christoffer Granberg 08-722 12 79 christoffer.granberg@menigo.se

 

Maila till Time: time@menigo.com

Menigos växel: 08 - 722 14 00

Klicka här för att läsa mer om Menigo