Hitta butiker

Här hittar du våra Timebutiker. Butikerna ligger
sorterade i alfabetisk ordning efter ortsnamn.

Aneby

Time Aneby

Konserthusgatan 34

578 33 Aneby

Telefonnummer: 0380-400 12

E-mail: 205aneby@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 9:00-18:00

Öppet helger: Lör: 9:30-15:00 Sön: 10:00-13:00

Bjästa

Time Bjästa

Nätragatan 44

893 31 Bjästa

Telefonnummer: 0660-22 08 24

E-mail: 733bjasta@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 6:30-18:00

Öppet helger: 9:00-17:00

Docksta

Time Docksta

Dockstavägen 40

870 33 Docksta

Telefonnummer: 0613-40301

E-mail: docksta@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 7:00-22:00

Öppet helger: Lör: 8:00-20:00 Sön: 8:00-22:00

Enskede

Time Svedmyra T-bana

Svedmyra T-bana

122 48 Enskede

Telefonnummer: 08-600 32 82

E-mail: 116svedmyra@timebutikerna.se

Öppet veckodagar:

Öppet helger:

Fårösund

Time Fårösund

Fårövägen 27

624 62 Fårösund

Telefonnummer: 0498-22 12 38

E-mail: 111farosund@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 7:00-18:00

Öppet helger: Lör: 8:00-17:00 Sön: 9:00-17:00

Gävle

Time Andersberg

Andersbergs Centrum

802 77 Gävle

Telefonnummer: 026-65 30 20

E-mail: 706andersberg@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 7:00-22:00

Öppet helger: 9:00-22:00

Gävle

Time Gävle City

Drottninggatan 23

803 11 Gävle

Telefonnummer: 026-10 26 29

E-mail: 708.drottninggatan@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 7:00-22:00

Öppet helger: Lör: 9:00-22:00 Sön: 10:00-21:00

Göteborg

Time Vågmästarplatsen

Hisingsgatan 30

41703 Göteborg

Telefonnummer: 031-23 07 10

E-mail: time.hisingen@hotmail.com, 311vagmastarplatsen@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: Mån: 7:00-20:00 Tis: 7:00-20:00 Ons: 7:00-21:00 Tors: 7:00-20:00 Fre: 7:00-21:00

Öppet helger: Lör: 9:00-20:00 Sön: 9:00-18:00

Hallstavik

Time Häverödal

Gottstavägen 118

76343 Hallstavik

Telefonnummer:

E-mail: haverodal@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 7:00-21:00

Öppet helger: Lör: 8:00-21:00 Sön: 9:00-21:00

Hammarstrand

Time Hammarstrand

Centralgatan 42

840 70 Hammarstrand

Telefonnummer: 0696-107 23

E-mail: 717hammarstrand@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 7:00-22:00

Öppet helger: 9:00-22:00

Hofors

Time Hofors

Bruksvägen 1 A, Stallbacken

813 35 Hofors

Telefonnummer: 0290-227 00, fax 227 03

E-mail: 709hofors@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 8:00-22:00

Öppet helger: Lör: 10:00-22:00 Sön: 10:00-22:00

Iggesund

Time Iggesund

Storavägen 54

825 31 Iggesund

Telefonnummer: 0650-202 18

E-mail: 726iggesund@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 6:00-22:00

Öppet helger: 8:00-22:00

Karlskrona

Time Karlskrona

Ronnebygatan 30

371 30 Karlskrona

Telefonnummer: 0455-158 40 mobil 076 314 99 67

E-mail: karlskrona@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: Mån: 7:00-00:00 Tis: 7:00-00:00 Ons: 7:00-01:00 Tors: 7:00-01:00

Öppet helger: Lör: 10:00-03:00 Sön:10:00-23:00

Karlstad

Time Bomstadbaden

Bomstadsvägen 640

65346 Karlstad

Telefonnummer: 054-535068

E-mail: 525bomstad@timebutikerna.se, info@bomstadbaden.se

Öppet veckodagar: 9:00-15:00

Öppet helger: 9:00-12:00

Klippan

Time Klippan

Vedbyvägen 35

264 35 Klippan

Telefonnummer: 0435-105 07

E-mail: 411klippan@timebutikena.se

Öppet veckodagar: 6:00-21:00

Öppet helger: 8:00-21:00

Landskrona

Time Landskrona

Storgatan 15

261 31 Landskrona

Telefonnummer: 0418-411 889

E-mail: 416landskrona@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 5:30-19:00

Öppet helger: 6:00-15:00

Laxå

Time Laxå

Revirvägen 17

69530 Laxå

Telefonnummer: 0584-140 10

E-mail: 125laxa@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 6:30-22:00

Öppet helger: 8:00-22:00

Löddeköpinge

Time Hofterup

Lundåkarvägen 2

246 51 Löddeköping

Telefonnummer: 046-77 20 62

E-mail: 405hofterup@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 7:00-20:00

Öppet helger: 8:00-20:00

Malmö

Time Västra Hamnen

Isbergsgatan 3

211 19 Malmö

Telefonnummer: 040-23 10 36

E-mail: 404vastrahamnen@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: Mån-tors 7:00-18:00 Fre 7:00- 17:00

Öppet helger: Stängt

Malmö

Time Ystadsgatan

Ystadsgatan 30

214 44 Malmö

Telefonnummer: 040-97 46 38

E-mail: 402ystadsgatan@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: Mån-Tors: 6:00-24:00 Fre: 6:00-01:00

Öppet helger: Lör: 6:00-01:00 Sön: 7:00-24:00

Mjölby

Time Mjölby

Sparregatan 4

595 35 Mjölby

Telefonnummer: 079-018 49 11

E-mail: 202mjolby@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 7:00-21:00

Öppet helger: Lör: 9:00-20:00 Sön:10:00-21:00

Mölnlycke

Time Mölnlycke

Biblioteksgatan 16A

435 30 Mölnlycke

Telefonnummer: 031-88 59 88

E-mail: 308molnlycke@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 9:00-18:00

Öppet helger: 10:00-16:00

Nyland

Time Nyland

Storgatan 17

870 52 Nyland

Telefonnummer: 0612-225 00

E-mail: 716nyland@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 7:00-22:00

Öppet helger: 9:00-22:00

Oxie

Time Oxie

Panelgatan

23837 Oxie

Telefonnummer: 0729289261

E-mail: oxie@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 11.00-20.00

Öppet helger: Lörd:11:00-18:00 Sön: stängt

Solna

Time Huvudsta

Storgatan 70

17152 Solna

Telefonnummer: 08-27 55 73

E-mail: huvudsta@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: Mån-Tors: 10:00-19:00 Fre: 10:00-21:00

Öppet helger: Lör: 12:00-21:00 Sön: 12:00-19:00

Sorunda

Time Sorunda

Carl Bondes väg 1B

148 71 Sorunda

Telefonnummer: 08-530 444 66

E-mail: 101sorunda@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 9:00-20:00

Öppet helger: 9:00-20:00

Stockholm

Time Hantverkargatan

Hantverkargatan 40

11221 Stockholm

Telefonnummer: 08-653 45 44

E-mail: 106hantverkargatan@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 8:00-20:00

Öppet helger: 9:00-18.00

Söderala

Time Söderala

Kinstabyn 243

826 92 Söderala

Telefonnummer: 0270-28 71 77

E-mail: 722soderala@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 6:00-21:00

Öppet helger: 9:00-21:00

Tvååker

Time Tvååker

Fastarpsvägen 20

432 78 Tvååker

Telefonnummer: 0340-402 90

E-mail: 319tvaaker@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 6:00-23:00

Öppet helger: Lör 7:00-23:00 Sön 8:00-23:00

Töreboda

Time Töreboda

Kungsgatan 3

545 30 Töreboda

Telefonnummer: 0506-104 96

E-mail: 325toreboda@timebutikerna.se, jannica.lindqvist@telia.com

Öppet veckodagar: 6:00-20:00

Öppet helger: Lör: 8:00-18:00 Sön: 9:00-18:00

Vadstena

Time Vadstena Camping

Vätterviksbadet Camping

592 30 Vadstena

Telefonnummer: 0143-127 30

E-mail: info@vadstenacamping.se

Öppet veckodagar: Stängt för säsongen

Öppet helger: Stängt för säsongen

Älmhult

Time Älmhult

Södra Esplanden 2A

343 32 Älmhult

Telefonnummer: 0476-151 63

E-mail: 313almhult@timebutikerna.se

Öppet veckodagar:

Öppet helger: