Hitta butiker

Här hittar du våra Timebutiker. Butikerna ligger
sorterade i alfabetisk ordning efter ortsnamn.

Aneby

Time Aneby

Konserthusgatan 34

578 33

Telefonnummer: 0380-400 12

E-mail: 205aneby@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 09.00-18.00

Öppet helger: Lör: 09.30-15.00 Sön: 10.00-13.00

Bjästa

Time Bjästa

Nätragatan 44

893 31

Telefonnummer:

E-mail: 733bjasta@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 06.30-18.00

Öppet helger: 09.00-17.00

Docksta

Time Docksta

Docksta

870 33

Telefonnummer:

E-mail: docksta@timebutikerna.se

Öppet veckodagar:

Öppet helger:

Enskede

Time Svedmyra T-bana

Svedmyra T-bana

122 48

Telefonnummer: 08-600 32 82

E-mail: 116svedmyra@timebutikerna.se

Öppet veckodagar:

Öppet helger:

Enskede

Time Skogskyrkogården

Sockenvägen 488 T-bana

122 33

Telefonnummer: 08-649 02 51

E-mail: 118skogskyrkogarden@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00-19.00

Öppet helger: 10.00-19.00

Fristad

Time Fristad

Skalle

513 35

Telefonnummer: 033-26 13 80

E-mail: 318fristad@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 06.00-21.00

Öppet helger: Lör 09.00-21.00 Sön 09.00-21.00

Fårösund

Time Fårösund

Fårövägen 27

624 62

Telefonnummer: 0498-22 12 38

E-mail: 111farosund@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00-20,00

Öppet helger: Lör 08.00-19.00 Sön 09.00-18.00

Grebbestad

Time Grebbestad

Edsviks Camping

457 95

Telefonnummer: 0525-103 94

E-mail: 551grebbestad@timebutikerna.se edsvik@nordiccamping.se

Öppet veckodagar: 08.00-22.00

Öppet helger: 08.00-22.00

Gävle

Time Andersberg

Andersbergs Centrum

802 77

Telefonnummer: 026-65 30 20

E-mail: 706andersberg@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00-22.00

Öppet helger: 09.00-22.00

Gävle

Time Gävle City

Drottninggatan 23

803 11

Telefonnummer: 026-10 26 29

E-mail: 708drottninggatan@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00 - 22.00

Öppet helger: Lör 09.00 - 22.00 Sön 10.00-21.00

Göteborg

Time Vågmästarplatsen

Hisingsgatan 30

417 03

Telefonnummer:

E-mail: 311vagmastarplatsen@timebutikerna.se

Öppet veckodagar:

Öppet helger:

Hammarstrand

Time Hammarstrand

Centralgatan 42

840 70

Telefonnummer: 0696-107 23

E-mail: 717hammarstrand@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00-22.00

Öppet helger: 09.00-22.00

Haninge

Time Haninge

Haninge Centrum

13646

Telefonnummer: 0736544463

E-mail: 120haninge@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 06.30 - 20.00-Fredag 06:30-22:00

Öppet helger: Lör 09.00-22:00 Sön 09:.00-20:00

Hofors

Time Hofors

Bruksvägen 1 A, Stallbacken

813 35

Telefonnummer: 0290-227 00, fax 227 03

E-mail: 709hofors@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 06.30-22.00

Öppet helger: Lör 09.00-22.00 Sön 10.00-22.00

Iggesund

Time Iggesund

Storavägen 54

825 31

Telefonnummer: 0650-202 18

E-mail: 726iggesund@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 06-22

Öppet helger: 08-22

Karlskrona

Time Karlskrona

Ronnebygatan 30

371 30

Telefonnummer: 0455-158 40 mobile 0722515840

E-mail: 306karlskrona@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: Mån & Tis 07:00 23:00 Ons & tors 07:00 01:00

Öppet helger: Lör 10.00-03.00 Sön 10.00-23.00

Karlstad

Time Bomstadbaden

Bomstadsvägen 640

65346

Telefonnummer: 054-535068

E-mail: 525bomstad@timebutikerna.se, info@bomstadbaden.se

Öppet veckodagar: 09.00-20.00

Öppet helger: 09.00-20.00

Klippan

Time Klippan

Vedbyvägen 35

264 35

Telefonnummer: 0435-105 07

E-mail: 411klippan@timebutikena.se

Öppet veckodagar: 06.00-21.00

Öppet helger: 08.00-21.00

Kållered

Time Kållered

Hagabacksleden 9

428 31

Telefonnummer: 031-7954233

E-mail: 304kallered@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 09.00 - 22.00

Öppet helger: 11:00-22:00

Landskrona

Time Landskrona

Storgatan 15

261 31

Telefonnummer: 0418-411 889

E-mail: 416landskrona@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 05.30-19.00

Öppet helger: 06.00-15.00

Laxå

Time Laxå

Revirvägen 17

69530

Telefonnummer: 058414010

E-mail: 125laxa@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 06.30 - 22.00

Öppet helger: 08.00 - 22.00

Liljeholmen

Time Liljeholmen

Liljeholmsgränd 2

117 61 Stockholm

Telefonnummer: 070-7173256

E-mail: 128liljeholmen@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 08:00 ----20:00

Öppet helger: 09:00 ----20:00

Löddeköpinge

Time Hofterup

Lundåkarvägen 2

246 51

Telefonnummer: 046-77 20 62

E-mail: 405hofterup@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00-20.00

Öppet helger: 08.00-20.00

Malmö

Time Västra Hamnen

Isbergsgatan3

211 19

Telefonnummer: 040-23 10 36

E-mail: 404vastrahamnen@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00-18.00

Öppet helger:

Malmö

Time Ystadsgatan

Ystadsgatan 30

214 44

Telefonnummer: 040-97 46 38

E-mail: 402ystadsgatan@timebutikerna.se

Öppet veckodagar:

Öppet helger:

Mariestad

Time Ekuddens Camping

Ekudden

542 45

Telefonnummer: 0510-106 37

E-mail: 740ekudden@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 11.00-18.00

Öppet helger: Lör 08.00-17.00 Sön 08.00-14.00

Mjölby

Time Mjölby

Sparregatan 4

595 35

Telefonnummer: 0762004884

E-mail: 202mjolby@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00-22.00

Öppet helger: Lör 09.00-20.00 Sön10.00-22.00

Mölnlycke

Time Mölnlycke

Biblioteksgatan 16A

435 30

Telefonnummer: 031-88 59 88

E-mail: 308molnlycke@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 09.00-18.00

Öppet helger: 10.00-16.00

Nyland

Time Nyland

Storgatan 17

870 52

Telefonnummer: 0612-225 00

E-mail: 716nyland@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00-22.00

Öppet helger: 09.00-22.00

Råå

Time Råå Vallar Resort

Kustgatan

252 70

Telefonnummer: 042-1076 80

E-mail: 552raa@timebutikerna.se

Öppet veckodagar:

Öppet helger:

Skeppshult

Time Skeppshult

Nissastigen 7

333 93

Telefonnummer: 0371-361 21

E-mail: 316skeppshult@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 07.00-21.00

Öppet helger: Lör 08.00-21.00 Sön 09.00-21.00

Solna

Time Huvudsta

Storgatan 70

17152

Telefonnummer: 08-27 55 73

E-mail: huvudsta@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 10-22

Öppet helger: Lördag 10-22, söndag 12-20

Sorunda

Time Sorunda

Carl Bondes väg 1B

148 71

Telefonnummer: 08-530 444 66

E-mail: 101sorunda@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 9.00-20.00

Öppet helger: 9.00-20.00

Stockholm

Time Hantverkargatan

Hantverkargatan 40

112 21

Telefonnummer: 08-653 45 44

E-mail: 106hantverkargatan@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 08.00-20.00

Öppet helger: 09.00-18.00

Sävar

Time Sävar

Kungvägen 2

918 31

Telefonnummer: 090-503 91

E-mail: 729savar@timebutikerna.se time.savar@gmail.com

Öppet veckodagar: 06.30 - 21.00

Öppet helger: 09.00 - 21.00

Söderala

Time Söderala

Kinstabyn 243

826 92

Telefonnummer: 0270-28 71 77

E-mail: 722soderala@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 06.00-21.00

Öppet helger: 09.00-21.00

Tvååker

Time Tvååker

Fastarpsvägen 20

432 78

Telefonnummer: 0340-402 90

E-mail: 319tvaaker@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 06.00-23.00

Öppet helger: Lör 07.00-23.00 Sön 08.00-23.00

Tyresö

Time Tyresö

Bollmoravägen 24B

135 40

Telefonnummer: 08-7125410

E-mail: 110tyreso@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: 09.00-23.00

Öppet helger: 09.00-23.00

Töreboda

Time Töreboda

Kungsgatan 3

545 30

Telefonnummer: 0506-104 96

E-mail: 325toreboda@timebutikerna.se, jannica.lindqvist@telia.com

Öppet veckodagar: 06.00-20.00

Öppet helger: Lör 08.00-18.00 Sön 09.00-18.00

Vadstena

Time Vätterviksbadet

Vätterviksbadet Camping

592 30

Telefonnummer: 0143-127 30

E-mail: info@vadstenacamping.se

Öppet veckodagar:

Öppet helger:

Älmhult

Time Älmhult

Södra Esplanden 2A

343 32

Telefonnummer: 0476-151 63

E-mail: 313almhult@timebutikerna.se

Öppet veckodagar:

Öppet helger:

Örebro

Time Örebro

Drottninggatan 32

702 10

Telefonnummer: 019-611 1962

E-mail: 127karamellenorebro@timebutikerna.se

Öppet veckodagar: Mån-Tors 08.00-23.00, Fre 08.00-03.00

Öppet helger: Lör 09.00-03.00 Sön 10.00-19.00